КП «Ладан-Послуга»

Інформація щодо штатного розпису працівників підприємства

Рішення виконавчого комітету "Про визнання надавачом послуг із вивозу твердих побутових відходів, централізованого холодного водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів КІ1 «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради"

Рішення виконавчого комітету "Про розгляд звернення КГІ «Водоканал» Ладанській селищній раді щодо погодження коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

Рішення виконавчого комітету "Про розгляд звернення КП «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради про затвердження тарифу на житлово - комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, водовідведення)"

Рішення виконавчого комітету "Про надання дозволу КП «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради на публікацію тарифу на поводження з побутовими відходами в смт. Ладан"