Про онлайн курс „Громадські технології для людей з інвалідністю”

До Мінсоцполітики звернулася Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді „Паросток” з проханням сприяти у залученні представників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю, та представників громадянського суспільства до реалізації всеукраїнського проекту цієї організації „Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю”, що виконується в рамках проєкту Фонду Східна Європа „3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому” і фінансується Європейським Союзом.

Нова підбірка послуг від Мінцифри

Темою цього тижня стали фінансові послуги для бізнесу.  Ось посилання на новину на сайті Мінцифри: https://thedigital.gov.ua/news/dopomoga-simyam-shcho-potrebuyut-derzhavnoi-pidtrimki-na-gidi

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021 РОЦІ

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 грудня 2021р. становила 961,1 тис. осіб. Загальне скорочення чисельності населення в січні–листопаді 2021р. склало 15647 осіб. При цьому природне скорочення становило 14327 осіб (на 2374 особи більше, ніж за відповідний період 2020р.), міграційне скорочення – 1320 осіб (на 413 осіб більше).