Український жіночий фонд в Ладанській громаді

У 2021 мирному році Український жіночий фонд на Чернігівщині оголосив конкурс проєктів для жінок задля їхньої консолідації, задля реалізації місцевих ініціатив. Але їхньою основною метою була невідкладна допомога жінкам і дівчатам, які опинились у вкрай вразливому становищі із початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Засідання голів громад в Ладанській громаді

23 грудня на території Ладанської громади відбулася традиційна робоча зустріч голів громад Прилуцького району, започаткована головою районної військової адміністрації Володимиром ЧЕРНОВИМ.

Інформаційне повідомлення про намір зміни тарифу з поводження з побутовими відходами на 2023 рік

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням  такої необхідності», Комунальне підприємство «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради повідомляє про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами  в смт Ладан на 2023 рік  в наступних розмірах:

Інформаційне повідомлення про намір зміни тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2023 рік

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Комунальне підприємство «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради повідомляє про намір зміни тарифів на послуги з централізованого  водопостачання та централізованого водовідведення в смт Ладан на 2023 рік в наступних розмірах: