5 сесія 8 скликання від 15.01.2021 р.

Дата: 05.02.2021 11:37

Список присутніх депутатів на п'ятій сесії восьмого скликання 15 січня 2021 року.

Рішення №1 "Про затвердження Інструкції з діловодства в Ладанській селищній раді та її виконавчому комітеті."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №1

Рішення №2 "Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального закладу "Центр культури, дозвілля та спорту" Ладанської селищної ради."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №2

Рішення №3 "Про створення Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Ладанської селищної ради."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №3

Рішення №4 "Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Ладанської селищної ради."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №4

Рішення №5 "Про створення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про нього."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №5

Рішення №6 "Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Ладанської селищної ради."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №6

Рішення №7 "Про офіційний веб-сайт Ладанської селищної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №7

Рішення №8 "Про порушення клопотання щодо надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Ладанської селищної ради будівлі Ладанської філії Прилуцького професійного ліцею Чернігівської області."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №8

Рішення №9 "Про створення Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Ладанської територіальної громади до 2027 року."

Поіменне голосування депутатів до Рішення №9