Радники селищного голови Ладанської ТГ

Череп Вадим Миколайович   - села Івківці та Голубівка.

Череп Вадим Миколайович народився 15 квітня 1985 року  в селі Голубівка Прилуцького району Чернігівської області.

Закінчив у 2006 році Сумський  національний аграрний університет за спеціальністю "Механізація та елетрофікація сільського господарства" та отримав кваліфікацію бакалавра "Інженер-механік".

Трудову діяльність розпочав з 2004 року. З 21 грудня 202 року працює радником селищного голови Ладанської громади.

Одружений, має дві доньки.

З  02 липня 2023 року виконує свій військовий обов'язок, віддано захищаючи незалежність та цілісність України.

Краснопольський Микола Васильович - села Красляни, Лиски та Рибці.

Краснопольський Микола Васильович народився 08 червня 1962 року в селі Рибці Прилуцького району Чернігівської області.

У 1991 році закінчив Прилуцький радгоп-технікум за спеціальністю  "Гідромеліорація" та отримав кваліфікацію  "Технік-гідротехнік".

Трудову діяльність розпочав з 1978 року на Ладанському заводі ППО.

Одружився у 1983 році, має двох синів.

З 04 січня 2022 року Краснопольський Микола Васильович працює радником селищного голови.