Державна служба зайнятості

10 Грудня, 2021 р., 11:39
    Актуальні вакансії, новини та послуги служби зайнятості у вашому смартфоні! Відскануйте QR-код на зображенні та переходьте за вказаним посиланням.

20 Жовтня, 2021 р., 10:22
  На підприємство ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" яке спеціалізується на виготовленні та експортуванні паркетної дошки для укомплектування вакансій потрібно понад 300 працівників. На сьогодні підприємство потребує у заповненні вакансій столяра–станочника, слюсаря-налагоджувальника, майстра цеху та різноробочих. На виробництві працюють як чоловіки так і жінки. За потреби графік роботи працівники можуть підібрати за індивідуальними пропозиціями (6/1, 5/2, 4/2, 2/2/2). Іногороднім надається гуртожиток (компенсують витрати за проживання 900грн.). Претендентів розглядають лише без шкідливих звичок. Відеоматеріал для ознайомлення можна переглянути за адресою https://www.youtube.com/watch?v=URDbumYylik&t=71s.
20 Травня, 2021 р., 10:02
Як використовувати е-документи в застосунку Дія для реєстрації в службі, а також під час чергових відвідувань центру зайнятості, читайте в нашій інфографіці.