Комунальний заклад

«Центр культури, дозвілля та спорту»

Ладанської селищної ради

Згідно Рішення № 2 Ладанської селищної ради від 29 грудня 2020 року створено Комунальний заклад «Центр культури, дозвілля та спорту» Ладанської селищної ради.

Адреса: 17583, вул. Миру, 77 смт Ладан

Прилуцький район, Чернігівська область

Контактний телефон: +38(050)622-40-97

Графік роботи: Пн-Пт 08:00 - 17-00

Обідня перерва: 13:00 - 13:45

Вихідні: субота, неділя

Електронна адреса: kp_ckdz@ukr.net

Структура комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Ладанської селищної ради

Директор закладу - Одарич Людмила Вікторівна;

Головний бухгалтер - Бабкіна Світлана Олексіївна;

Заступник з адміністративно-господарської діяльності - Ткаліч Сергій Володимирович;

Методист центру - Зарєчнова Мирослава Віталіївна.

Відділи комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Ладанської селищної ради:

Відділ бібліотечної діяльності - структурний підрозділ КЗ "ЦКДС" Ладанської селищної ради, який забезпечує літературою та актульною інформацією жителів громади, у складі якого п'ять бібліотек:

- Подищанська бібліотека;

- Краслянська бібліотека;

- Івківська бібліотека;

- Голубівська бібліотека;

- Ладанська бібліотека;

Графік роботи: Вт-Сб 09:00 - 18:00

Перерва 13:00 - 14:00

Вихідні: неділя, понеділок

Відділ творчо-мистецької діяльності - невід'ємна складова КЗ "ЦКДС" Ладанської селищної ради, працівники якої проводять просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності населення та збереження нематеріальної  спадщини. До складу КЗ "ЦКДС" Ладанської селищної ради входять чотири будинків культури:

- Краслянський БК;

- Подищанський БК;

- Івківський БК;

- Ладанський БК.

Відділ фізкультурно-спортивної діяльності - це осередок формування здорового способу життя, створення умов для покращення фізичного потенціалу і здоров'я молоді громади.