стартує конкурс від Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”

Сьогодні, 24 березня, стартує конкурс від Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”.

Клас безпеки в громаді

Безпека жителів - один із пріоритетних напрямків роботи Ладанської громади. 14 березня відбулося відкриття класу безпеки в КЗ "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради. Головний спеціаліст селищної ради пройшов навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ задля того, щоб організувати функціонування такого класу в громаді, навчити дітей та дорослих, як себе вести в надзвичайних умовах, зберегти своє життя та здоров'я. 

"Жінки, знайте свої права!"

У рамках щорічної регіональної акції "Жінки, знайте свої права" гуманітарним відділом Ладанської селищної ради спільно з практичним психологом Ладанського ліцею Левченко Інною організовано психологічний тренінг "Рівні права та можливості чоловіків і жінок" для працівників комунальних закладів та жителів громади. Метою заходу було сприяти розвитку жіночого лідерства у всіх сферах та на всіх рівнях, попередженню та зупиненню насильства стосовно жінок, викоріненню гендерних стереотипів поведінки та підвищення обізнаності про важливість питань рівності.

Свято дівочої краси

Молодіжна рада громади розпочала весну справжнім святом краси та ніжності...

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Комунальне підприємство «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради інформує, що рішенням Виконавчого комітету Ладанської селищної ради від 01 березня 2023 року № 21 встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення Комунальному підприємству «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради:

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Комунальне підприємство «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради інформує, що рішенням Виконавчого комітету Ладанської селищної ради від 01 березня 2023 року № 20 встановлено тариф на поводження з твердими побутовими відходами Комунальному підприємству «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради :