Всесвітній День донора крові!

   З нагоди Всесвітнього Дня донора крові, який щорічно відзначають 14 червня, а також зважаючи на критичну необхідність популяризації донорства крові та її елементів як одного з опосередкованих факторів національної безпеки та оборони України в умовах війни, Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з громадською організацією «Агенти крові» реалізує інформаційну кампанію до Дня донора крові.

Про онлайн курс „Громадські технології для людей з інвалідністю”

До Мінсоцполітики звернулася Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді „Паросток” з проханням сприяти у залученні представників соціальних закладів, які надають послуги особам з інвалідністю, та представників громадянського суспільства до реалізації всеукраїнського проекту цієї організації „Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю”, що виконується в рамках проєкту Фонду Східна Європа „3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому” і фінансується Європейським Союзом.

Нова підбірка послуг від Мінцифри

Темою цього тижня стали фінансові послуги для бізнесу.  Ось посилання на новину на сайті Мінцифри: https://thedigital.gov.ua/news/dopomoga-simyam-shcho-potrebuyut-derzhavnoi-pidtrimki-na-gidi