Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства

https://rada.info/upload/users_files/04412449/da639dab2bcd87ec791eabffeff44636.pdf

ЗДОБУТКИ УНІВ ГРОМАДИ!

Вітаємо Павленко Анну Владиславівну, ученицю 9-А класу Комунального закладу «Ладанський ліцей» Ладанської селищної ради та її вчителя української мови і літератури Пилипенко Оксану Василівну з перемогою у ІV (фінальному) етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 03 лютого 2024 року в очній формі на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Анна нагороджена дипломом ІІ ступеня.

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Ладанській територіальній громаді

У Ладанській територіальній громаді 26 березня 2024 року відбулися змагання з футзалу та волейболу в рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить з ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». У турнірі взяли участь 4 команди Ладанського та Івківського ліцеїв.