ПОЧАТОК ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ ПО ПРОЄКТУ "ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ"

Шкільний громадський бюджет (далі - ШГБ) – це потужний інструмент громадської участі, що активно впроваджується у всьому світі для залучення молоді до прийняття рішень, які їх стосуються, а також як спосіб заохотити та розвивати громадську участь учнів та учениць, а також їх зв'язок із громадою. Адже активна громадська позиція, закладена з раннього віку – це фундамент для побудови демократичного, розвиненого та успішного суспільства.  ШГБ дає можливість учням та ученицям вирішувати, як розподілятимуться кошти на шкільні проєкти, які вони створюють, а також промотувати свої проєкти, знайомитися з бюджетним процесом тощо. Досвід європейських муніципалітетів, які впроваджують ШГБ вже багато років, показує, що головний результат – це активізація участі молоді у виборах та у суспільно-політичному житті в цілому. Ладанська селищна рада за підтримки  шведсько-українського проєкту PROSTO розробиkf інструментарій для впровадження Шкільного громадського бюджету, яким послуговуються в роботі Ладанської громади. Мета проєкту – залучення шкільної молоді до ефективного впровадження ШГБ у закладах освіти Ладанської селищної ради, активізувати молодь до участі в розподілі коштів селищного бюджету, реалізуючи важливі для них ідеї та проєкти.

КОНКУРС МАЛЮНКІВ

XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства