З Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2021 09:54

Шановні медичні працівники — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

Кожен із Вас обрав не фах, а спосіб життя, бо бути медичним працівником – це копітка робота й величезна відповідальність, щоденна самопожертва.

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, родинного затишку та миру, невичерпної енергії та успіхів у професійній діяльності.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.