23 грудня на території Ладанської громади відбулася традиційна робоча зустріч голів громад Прилуцького району, започаткована головою районної військової адміністрації Володимиром ЧЕРНОВИМ.

Ладанська територіальна громада відносно молода - їй всього два роки, але повчитися є чому… За цей короткий проміжок часу вдалося налагодити роботу, а саме: розширити функції та перелік послуг КП «Ладан-Послуга», створити нові комунальні заклади та підприємства: КЗ «Центр надання соціальних послуг», КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту», КНП «Ладанський центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «Ладан --Агро», надати повну фінасову автономію КЗ "Ладанський ліцей", КЗ "Івківський ліцей", КЗ "Ладанська школа мистецтв". Про здобутки своєї громади детально розповів Ладанський селищний голова Роман ЮВЧЕНКО.

Змістовний екскурс в історію селища Ладан провела керуюча справами Ладанської селищної ради Юлія ШАКУРА. А також виступила з ініціативою започаткувати виїзні зустрічі керівників комунальних закладів та підприємств усього району відповідно до сфери діяльності для обміну досвідом, налагодження співпраці між громадами Прилуччини.

Голови громад обговорили актуальні питання та завдання громад у період війни, розглянули шляхи залучення інвестицій, збільшення дохідної частини бюджетів, запропонували креативні підходи щодо розвитку громад.