Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість різнопланових реалізованих доброчинних проектів.

Основні колективні номінації:

1. Благодійність великого бізнесу;

2. Благодійність середнього та малого бізнесу;

3. Корпоративна благодійність;

4. Колективне волонтерство;

5. Всеукраїнська благодійність;

6. Регіональна доброчинність;

7. Місцева доброчинність;

8. Доброчинність в охороні здоров’я;

9. Доброчинність у освіті та науці;

10. Доброчинність у культурі та мистецтві;

11. Доброчинність у соціальній сфері;

12. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля;

13. Доброчинність у захисті України;

14. Доброчинність неурядового сектору;

15. „Добро починається з тебе”;

16.„Молодіжні доброчинні ініціативи”;

17. Доброчинна акція року;

18. Платформа добра”;

19. „Інновації в доброчинній діяльності”. Індивідуальні номінації:

20. Благодійник року.

21. Волонтер року.

22. Менеджер року у сфері доброчинності. Спеціальні номінації:

23. Народний доброчинець.

24. Медіа і доброчинність.

25. Допомога з-за кордону.

Останній термін подачізаявок для участі в Конкурсі „Благодійна Україна2022” – 30 квітня 2023 року (включно).

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com. Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).