Фото без опису

У соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «Грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за такими посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

 

30 жовтня до поліції звернулась 66-річна мешканка Срібнянської громади із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло майже 7 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що в соцмережі «Фейсбук» вона побачила посилання про оформлення допомоги та перейшла за ним. Там їй запропонували ввести секретні паролі її карток нібито для оформлення «грошової виплати» від відомої міжнародної організації. Потерпіла виконала ці умови, після чого з її картки зникли кошти.

 

Нині поліція розшукує причетних до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

 

Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. В результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків.

 

Пам’ятайте : будь-яка соціальна допомога не оформлюється в соцмережах, для цього слід звернутися до державної установи, ЦНАПу тощо.