Фото без опису

8 листопада із заявою до поліції звернулася 36-річна прилучанка, яка повідомила що під час проведення операції у приміщенні медичного закладу міста Прилуки померла її 27-річна сестра.

 

У своїй заяві до місцевого підрозділу поліції жінка зазначила, що її сестра була здоровою та не скаржилась на стан свого здоров’я, а також, що операція мала суто косметичних характер. Причиною смерті жінки, на  думку заявниці, є дії працівників лікарні під час проведення ними зазначеної операції.

 

За результатами розгляду заяви, слідчі поліції одразу внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а саме - за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України, тобто «Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником», та розпочато досудове розслідування.

 

Того ж дня, з метою встановлення істини по розпочатому кримінальному провадженню, було проведено необхідні первинні слідчі дії, які тривають і нині. Призначені експертні дослідження.

 

Процесуальне керівництво у справі здійснює Прилуцька окружна прокуратура.