В рамках проєкту «Підтримка першої медичної допомоги у сільській місцевості», для надання якісних медичних послуг населенню громади, КНП Ладанський ЦПМСД взяв участь в конкурсі, виборовши міні грант та отримав благодійну допомогу – три сумки – укладки лікаря та один пульсоксиметр СМS50B вартістю майже 20000 грн., і все це - за сприяння @Всеукраїнської асоціації громад у співпраці з міжнародною компанією @Байєр.

Доставку лікарських сумок в Ладанський центр первинної медико-санітарної допомоги здійснено завдяки партнеру «Нова пошта» @Nova Poshta Humanitarisn.

Благодійну допомогу – сумки укладки лікаря передані центром на три фельдшерсько акушерські пункти віддалених сіл: Красляни, Рибці, Лиски, Подище, Голубівка.

Вдячні донорам за допомогу! Разом до Перемоги!