Співробітники Прилуцького районного відділу поліції під час поверхневого огляду виявили у 42-річного прилучанина заборонені наркотичні речовини. Розпочато кримінальне провадження

Вчора, 4 січня, під час патрулювання міста поліцейські зупинили підозрілого чоловіка для перевірки документів. Під час поверхневого огляду в його кишені правоохоронці виявили згорток з кристалічною білою речовиною.

З метою документування злочину, на місце події прибула слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Поліцейським чоловік зізнався, що наркотики він зберігав для власних потреб.

Заборонені речовини співробітники поліції вилучили та направили на експертні дослідження.

Дізнавач під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Її максимальна санкція - до п’яти років обмеження волі.

Триває досудове розслідування.