СТВОРЮЄМО РАЗОМ ЛОГОТИП ЛАДАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Настав час створити логотип, який створюватиме ідентику та нашу впізнаємість, логотип, який стане символом громади і буде використовуватись для її популяризації, реклами та кореспонденції.

Яким повинен бути логотип?

1. Простий
  2. Сучасний
  3. Впізнаваний
  4. Унікальний
  5. Понадчасовий

Дедлайн прийому заявок – до 31 липня 2024 року.

Кількість варіантів логотипу від одного автора – не більше 3.

Проєкт повинен бути поданий у паперовому форматі (А4) на розгляд Конкурсній Комісії за адресою: смт Ладан, вул. Миру, 77 А, відділ кадрової та юридичної роботи (2-й поверх будівлі селищної ради) або шляхом надсилання на електронну пошту uyrkadru_ladanrada@ukr.net.

Переможця найкращого логотипу оберуть шляхом відкритого голосування мешканцями громади.

Хай Вам щастить, потрапити в історію.

Конкурсу на графічний проєкт логотипа

Ладанської територіальної громади

1. Організатор Конкурсу

1.1. Ладанська селищна рада, надалі Організатор, оголошує конкурс на розробку логотипа, який надалі буде символізувати Ладанську територіальну громаду.

1.2. Метою конкурсу є проєктування логотипа, який стане символом громади і буде використовуватись для її популяризації, промоції, реклами кореспонденції та ідентифікації. Логотип буде розміщено на сувенірній продукції, фірмових бланках, банерах, електронних носіях, на сайті громади і офіційних сторінках у соцмережах.

Логотип повинен відноситись до історії Ладанської територіальної громади, її традицій, культури, природніх особливостей або будь-яких інших переваг, їй характерних. Логотип має бути унікальним, таким, що добре читається та функціональним.

1.3. Логотип може використовуватись разом з гербом громади.

2. Учасники Конкурсу

2.1. Учасники Конкурсу погоджуються з усіма вимогами цих Правил.

2.2. Учасники Конкурсу погоджуються на передачу усіх авторських прав на логотип Ладанській селищній раді.

2.3. Переможці конкурсу подають заяву про відсутність використання інтелектуальних напрацювань третіх сторін (авторські, майнові).

2.4. Кожен з учасників може надіслати максимально 3 проєкти логотипа.

2.5. Участь у конкурсі є добровільною та безкоштовною.

3. Вимоги до Проєкту логотипа

3.1. Проєкт повинен бути поданий у паперовому форматі (А4), або у електронній формі (PDF, JPG).

3.2. Проєкт повинен містити ознаки оригінальності і неповторності.

3.3. Учасники Конкурсу гарантують, що подані ними Проєкти, не подавались на інші конкурси у минулому.

3.4. На проєктах логотипу не можна розміщувати підпис автора.

3.5. Разом із проєктом логотипа слід подати письмове обґрунтування змісту логотипу.

4. Умови участі у Конкурсі

4.1. Умовою участі у Конкурсі є надання Проєкту/ів логотипа Ладанської територіальної громади відповідно до вимог у частини 3 Порядку до 31 липня 2024 року включно на розгляд Конкурсній Комісії за адресою: смт Ладан, вул. Миру, 77 А, відділ кадрової та юридичної роботи (2-й поверх будівлі селищної ради) або шляхом надсилання на електронну пошту uyrkadru_ladanrada@ukr.net.

5. Критерії оцінки конкурсних робіт і вибір переможця

5.1. Оцінку наданих проєктів виконає Конкурсна Комісія, у яку увійдуть представники від Організатора.

5.2. Результати Конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті Організатора.

5.3. Організатор залишає за собою право публікації імені та прізвища Переможці і поданих ними проєктів у рекламних матеріалах та у мережі Інтернет.

5.3. Короткий список відібраних Комісією логотипів буде наданий мешканцям громади для фінального голосування на Сайті громади та на офіційних сторінках громади у соціальних мережах.

6. Прикінцеві положення

6.1. Організатор не повертає кошти за передачу (транспортування) проєктів логотипів Конкурсній Комісії.

6.2. Надіслання/передача Проєкту автоматично означає надання згоди на дотримання Правил Конкурсу.

Щоб допомогти у створенні найкращого логотипу нашої громади, кожен бажаючий може пройти опитування, за формою: https://rada.info/upload/users_files/04412449/8957a504cf89f96c14baf3b16c329feb.docx.

Опитувальник, як і проєкт логотипу можна занести за адресою: за адресою: смт Ладан, вул. Миру, 77 А, відділ кадрової та юридичної роботи (2-й поверх будівлі селищної ради) або шляхом надсилання на електронну пошту uyrkadru_ladanrada@ukr.net.