Жижка Владислав Вікторович

Жижка Владислав Вікторович (26.03.1995 - 31.07.2023)
Сум та скорбота знову відгукується пекучим болем в серцях ладанчан. Знову втрата… 31 липня 2023 року в результаті мінометного обстрілу по позиції відділення загинув Жижка Владислав Вікторович. Владислав народився в Ладані 1995 року. Закінчив Ладанську гімназію, а згодом – Ладанську філію Прилуцького професійного ліцею.
Нелегка доля випала Владиславу у житті. Вихованням його та маленької сестрички займалася бабуся. Жили скромно, але чесно. Владислав був єдиною опорою в сім’ї, тому й залишився після строкової служби служити за контрактом. У 2019 році був звільнений в запас. Він навіть не встиг створити власну сім’ю, бо знову був змушений стати на захист держави. Не міг стояти осторонь, коли ворог руйнує наші міста, вбиває українців.
24 лютого 2022 року Владислав став на захист домівки, сім'ї та рідної України.
Прощалися з героєм 3 серпня 2023 в Ладані. У пам’яті рідних Владислав назавжди залишиться красивим, щирим, мужнім воїном. Він крокуватиме з нами, але іншою дорогою, іншими стежками. Вічна пам'ять герою!
