Свято в Ладані

14 лютого у КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту" пройшов благодійний концерт "Зіркове сузір'я". Цей вечір став відкриттям талантів Ладанської громади. Сміливцями стали керівники комунальних закладів, вчителі, лікарі, фермери, депутати, працівники соціальної та комунальної сфер та представники різних галузей. У залі був повний аншлаг, адже на своїх колег, друзів, рідних прийшли подивитись і підтримати жителі громади різного віку.

Подія

До новітнього проєкту «Вихователь безпеки» долучилася ще одна територіальна громада Чернігівщини

Український жіночий фонд в Ладанській громаді

У 2021 мирному році Український жіночий фонд на Чернігівщині оголосив конкурс проєктів для жінок задля їхньої консолідації, задля реалізації місцевих ініціатив. Але їхньою основною метою була невідкладна допомога жінкам і дівчатам, які опинились у вкрай вразливому становищі із початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну.