Фото без опису

      15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

       Сьогодні український народ віддає шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, які брали участь  у локальних воєнних конфліктах сучасності на різних континентах, виконували миротворчі місії на територіях різних держав.

    У цих кривавих війнах самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! І в глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

   Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

     Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, невичерпного оптимізму, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

 

З повагою -   

селищний голова                                                 Роман ЮВЧЕНКО