ДО УВАГИ!

Дата: 06.05.2021 10:53

12 травня в Чернігівській області розпочнуться планові навчання з територіальної оборони. Це гарний привід для територіальної громади показати злагоджену роботу всіх складових територіальної оборони: влади на рівні області і громади, підприємців і громадських лідерів, і, звичайно, резервістів, військових.

У Ладанській територіальній громаді успішно йде набір резервістів. Населення з готовністю відгукується на повістки. У процесі збору резервістів активну участь беруть підприємства.

Уже прийняті рішення із забезпечення резервістів усім необхідним: від транспорту до харчування. За підсумками навчань із територіальної оборони, без сумнівів, резервісти отримають нові навички і наша область стане більш захищеною і безпечною.