Шановні жителі громади!!!

Дата: 20.05.2021 09:36

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо Вас зі святом національної єдності – Днем вишиванки!

День вишиванки – це свято шани українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. У її орнаменти вкладено сліди історії країни та роду. Вишита орнаментом сорочка – не просто вбрання українців, це сакральна річ для кожного українця. Орнамент втілює генетичний код кожного з нас, української нації!  Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Вишиванка - наш національний оберіг!

Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців у всьому світі.

З повагою –

селищний голова Роман ЮВЧЕНКО,