Шановні ветерани! Дорогі мешканці громади!

Дата: 09.05.2021 08:27

Від щирого серця вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Це свято важливе для нашого народу й нашої історії. День перемоги – символ мужності та згуртованості заради вищої мети – спільної перемоги.

На жаль, з року в рік, учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою.

Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій, тож День перемоги над нацизмом викарбований в національній пам'яті не одного покоління.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу. Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини.

Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь.

На жаль, українська земля і досі жадана для деяких країн. Військові події на сході України, що досі тривають, показують нашу згуртованість, єдність, мужність українського народу. Ми продовжуємо боротьбу за мир та нашу землю.

Ладанська селищна рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус вітає ветеранів, дітей війни та всіх мешканців територіальної громади, щиро бажає міцного здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

З повагою,

Ладанський селищний голова