Інформація щодо участі у тематичному навчальному курсі з бджільництва та технології про переробку меду

Дата: 18.06.2021 09:43

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО УЧАСТІ У ТЕМАТИЧНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ КУРСІ

З БДЖІЛЬНИЦТВА ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПРО ПЕРЕРОБКУ МЕДУ

Згідно листа Чернігівської обласної державної адміністрації від 14.06.2021 року №01-01-42/4855 програмою технічного співробітництва між Україною та Китайською народною республікою запланована участь 3 (трьох) представників від України у тематичному навчальному курсі з бджільництва та технології переробки  меду для країн в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях), який буде проведено в онлайн режимі з 13.07 до 11.08.2021 року.

Відбір кандидатів на участь у згаданому навчальному курсі здійснюється на конкурсній основі.

• Вимоги до кандидатів:
  • Володіти розмовною та письмовою англійською мовою;
  • Бути віком до 60 років;
  • Працювати у сфері бджільництва або переробки меду;
  • Вміти користуватися платформами для онлайн зустрічей та мати можливість брати у них участь за встановленим у онлайн-програмі графіком.

У разі виявлення бажаючих взяти участь у тематичному навчальному курсі надати інформацію про кандидатів відділу тваринництва та аквакультури до 16.00 17 червня 2021 року на електронну пошту:    zoo.apk@ukr.net.

З ПОВАГОЮ

ЛАДАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА