Шановна Ладанська громадо!

Дата: 28.06.2021 16:08

Щиро вітаємо з 25-ю річницею Конституції України!

Конституція України  – Основний Закон – це головний оберіг державності та демократії, гарант прав і свобод кожного громадянина. Свого часу його прийняття посприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені та остаточно закріпило незалежність нової європейської держави.

Конституція України утверджує головні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь та гідність, вона надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання. Тому обов’язок кожного з нас – щиро поважати головний закон, а також вміло і відповідально користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.

У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги та віри у світле майбутнє України! Єдності нам усім, злагоди і миру!