Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника гуманітарного відділу Ладанської селищної ради

Дата: 12.01.2022 15:52

Вимоги  до кандидата на посаду начальника гуманітарного відділу Ладанської селищної ради:

Громадянство України;

Володіти державною мовою, основами діловодства, знати норми чинного законодавства з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, застосовувати реалізацію державної політики у сфері освіти, культури, молоді та спорту,  володіти персональним комп’ютером на рівні користувача та знати відповідні програмні засоби. Мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньокваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом у закладах освіти не менше 5 років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі на заміщення вакантної  посади начальника гуманітарного відділу Ладанської селищної ради:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в органі місцевого самоврядування (встановленого зразка), до якої додається резюме у довільній формі;

2. Заповнена особова картка (форми П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною  третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4. Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2021 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

7. Копія паспорта громадянина України:

8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9. Сертифікат про знання української мови.

10. Інші документи за бажанням претендента.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової та юридичної роботи Ладанської селищної ради за телефоном: 0663261205.

Заразок білету  на іспит

Перелік питань до іспиту