Ладанська селищна рада розпочала роботу по перейменуванню вулиць населених пунктів громади, які були названі на честь російських діячів культури, історії, політики тощо.

13 липня 2022 року Юлія ШАКУРА, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради провела засідання робочої з питань найменування (перейменування) вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження.

Учасники засідання визначилися зі складовими процедури перейменування вулиць Ладанської територіальної громади.

Круглий стіл із обговорення відбувся 22 липня 2022 року в Комунальному закладі «Центр культури, дозвілля та спорту» Ладанської селищної ради. Робоча група проаналізувала об’єкти топоніміки громади. Всього нараховано було 16 таких вулиць. Позбавлення від російських залишків радянських назв і символів у публічному просторі, цілком очікувано, набуло обертів після повномасштабного російського вторгнення.

Вулиці, які пропонує робоча група до перейменування.