У Ладанській територіальній громаді на базі КЗ "Центр  первинної медико-санітарної допомоги" запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

«Уже зроблено низку кроків для поповнення бази цього кабінету оновленим, сучасним обладнанням... Кабінет уже готовий для прийому, пацієнтів зроблений ремонт. Хочемо також зробити повноцінний масажний кабінет», — розповів очільник громади Роман ЮВЧЕНКО в інтерв’ю каналу «ТІМ».

Фізіотерапія є одним з компонентів комплексного лікування захворювань, що дозволяє прискорити процес одужання. Також має чіткі показання та протипоказання до проведення, тому рішення про вибір оптимального методу фізіотерапії і тривалості курсу лікування приймаються виключно лікарем. Ладанський фізкабінет надає понад 20 послуг, серед яких — апаратні процедури та ручний масаж шиї, спини, кінцівок.

Графік роботи фізіотерапевтичного кабінету

Пн - Пт - 08:00-15:45