Прилуцькою державною податковою інспекцією надіслано повідомлення та квитанції

для сплати земельного податку за 2022 рік

 

1. В разі виявлення у повідомленні чи квитанції невідповідності у адресі платника (зазначено невірну/стару адресу) 

ОСОБИСТО ПЛАТНИК звертається у Прилуцьку державну податкову інспекцію для подання заяви відповідного зразку за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 214 (КАБ. 10) з документами:

  • Оригінал та копія паспорту громадянина України;

  • Оригінал та копія картки платника податків (довідка ІПН).

 

2. В разі отримання повідомлення та квитанції платником який має пільги відповідно                                          до статті 281 Податкового кодексу України,

ОСОБИСТО ПЛАТНИК звертається у Прилуцьку державну податкову інспекцію для нарахування чи уточнення пільги за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 214 з документами:

- Оригінал та копія паспорту громадянина України;

- Оригінал та копія картки платника податків (довідка ІПН);

- Оригінал та копія пільгового посвідчення.

 

ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ ДО УВАГИ!!!

Стаття 281. Податкового кодексу України. 

ПІЛЬГИ ЩОДО СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

281.1. Від сплати податку звільняються:

281.1.1. особи з інвалідністю першої і другої групи;

281.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

281.1.3. пенсіонери (за віком);

281.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

281.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

281.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

281.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

281.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

281.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

281.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

281.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

281.4. Якщо фізична особа, визначена у пункті 281.1 цієї статті, станом на 1 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, визначених пунктом 281.2 цієї статті, така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу (Прилуцька державна податкова інспекція) за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги (далі - заява про застосування пільги).

281.5. Якщо право на пільгу у фізичної особи, яка має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, виникає протягом календарного року та/або фізична особа, визначена у пункті 281.1 цієї статті, набуває право власності на земельну ділянку/земельні ділянки одного виду використання, така особа подає заяву про застосування пільги до контролюючого органу (Прилуцька державна податкова інспекція) за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки протягом 30 календарних днів з дня набуття такого права на пільгу та/або права власності.

 

З повагою,

відділ земельних відносин Ладанської селищної ради