Комунальне підприємство «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради інформує, що рішенням Виконавчого комітету Ладанської селищної ради від 01 березня 2023 року № 21 встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення Комунальному підприємству «Ладан-Послуга» Ладанської селищної ради:

Централізоване водопостачання:

Для потреб населення - 30,56 грн. за 1 метр кубічний (без урахування ПДВ);

Для потреб бюджетних установ та організацій - 30,56 грн. за 1 метр кубічний (без урахування ПДВ);

Для потреб інших споживачів - 30,56 грн. за 1 метр кубічний (без урахування ПДВ).

Централізоване водовідведення:

Для потреб населення - 47,78 грн. за 1 метр кубічний (без урахування ПДВ);

Для потреб бюджетних установ та організацій - 47,78 грн. за 1 метр кубічний (без урахування ПДВ);

Для потреб інших споживачів - 47,78 грн. за 1 метр кубічний (без урахування ПДВ).

Зазначені тарифи уводяться в дію з 01 квітня 2023 року.