Служба безпеки України зібрала доказову базу стосовно колишнього військовослужбовця Національної гвардії, який перейшов на бік ворога, зрадивши присязі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що зрадник добровільно вступив до підрозділу силового блоку військового формування «Каскад», що входить до складу т.зв. «міністерства внутрішніх справ днр» на посаду командира батальйону.

У подальшому, після проходження навчань,  він брав участь у бойових діях на боці ворога проти Сил оборони України та виконував інші «завдання» окупантів.

На підставі зібраних доказів зловмиснику заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Йому загрожує 15 років перебування за гратами або довічне позбавлення волі.

Тривають комплексні заходи для притягнення бойовика до відповідальності.

Розслідування злочинної діяльності проводили співробітники СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.