Із метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, підвищення рівня мовної освіти в молодого покоління, виховання поваги до мови й традицій свого народу 16 грудня 2023 року відбувся в дистанційному форматі обласний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Серед переможців обласного етапу здобувачі освіти Комунального закладу «Ладанський ліцей» Ладанської селищної ради: Жук Аріна (диплом ІІІ ступеня, учитель Балюх Лариса Миколаївна) та Павленко Анна (диплом ІІ ступеня, учитель Пилипенко Оксана Василівна). Вітаємо дівчат з перемогою, бажаємо успіхів та подальших перемог. Дякуємо педагогам та батькам, які підтримують розвиток обдарованої молоді.