Проведення Шкільних ігор серед здобувачів освіти в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» демонструє важливість фізичного розвитку та здорового способу життя. Спорт не лише зміцнює здоров’я, а й розвиває такі якості: стійкість, хоробрість, упевненість.

З метою заохочення здобувачів освіти до здорового та активного способу життя, широкого залучення учнівської молоді до рухової активності 30 січня 2024 року в Ладанській територіальній громаді відбувся ІІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів і учениць «Шкільні ігри» у форматі спортивних змагань з волейболу серед команд Ладанського та Івківського ліцеїв. У захопливій боротьбі перемогу здобула команда Ладанського ліцею. Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення змагань, дякуємо учасникам за фантастичну гру, бажаємо всім якнайбільше таких яскравих емоцій, позитиву, мирного неба та міцного здоров’я. Переможцям бажаємо успіхів у ІV (районному) етапі змагань.

Пишаємося підростаючим поколінням нашої громади. Разом переможемо!