Із метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, піднесення престижу української мови, підвищення рівня мовної освіти в Україні 05 січня 2024 року відбувся третій етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс проводився у змішаній (очній та дистанційній) формі з урахуванням того, що участь здобувачів освіти в Конкурсі під час дій правового режиму воєнного стану в Україні є добровільною.

Учасниками Конкурсу стали 144 учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти із 46 територіальних громад області.

Високі результати на конкурсі продемонстрували учні Ладанського ліцею: Гавриляк Єва, учениця 3 класу (диплом І ступеня, учитель Жуганова Олена Василівна), Ляшенко Дмитро, учень 11 класу (диплом ІІ ступеня, учитель Гуденко Вікторія Станіславівна), Павленко Анна, учениця 9 класу (диплом ІІІ ступеня, учитель Пилипенко Оксана Василівна). Вітаємо здобувачів освіти з перемогою, бажаємо успіхів та подальших перемог. Дякуємо педагогам та батькам, які підтримують розвиток обдарованої молоді.