Запрошуємо Вас до участі в розробці Стратегії розвитку

Ладанської територіальної громади

 

Стратегія – це план розвитку нашої громади на 2021–2027 роки, з поетапним визначенням що, коли, де, з залученням яких ресурсів, в якому обсязі ми робитимемо, аби забезпечити її сталий розвиток, зрештою – добробут кожного мешканця.

У центрі уваги обговорення – системні проблеми нової територіальної спільноти, способи їх подолання, пріоритетні напрями розвитку та завдання громади. Нас цікавлять ключові моменти, які дозволять Ладанській громаді стати успішною. Обговорення колективне, кожен має право висловити свої пропозиції, коментарі. Для цього запрошуємо Вас:

  • до участі в засіданнях робочої групи з розробки стратегії;
  • до обговорення в доступний та зручний спосіб (через офіційний веб-сайт ради http://ladanska.gromada.org.ua/, електронною поштою на адресу radaladan@ukr.net (подача письмових пропозицій до Ладанської селищної ради).

Надані пропозиції будуть обговорюватися під час засідань робочої групи з розробки Стратегії. Форми оприлюднення інформації – будь-які доступні: тексти, фотографії, картинки, відео, аудіо...

Головною метою зустрічі є визначення основних напрямків розвитку Ладанської громади. Аби майбутнє стало реальністю в діалозі всіх зацікавлених сторін, визначатимуться напрями та завдання, які будуть реалізовуватись першочергово, концентруватимуться ресурси тощо.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у розробці майбутньої стратегії розвитку громади заповніть форму за посиланням:

https://forms.gle/KdmTN6R4n59yQHs59 – посилання на анкету підприємцям.

https://forms.gle/fq5HyRgBF68d8qXi8 – посилання на анкету мешканцям громади.

Бажаючі взяти участь дистанційно мають зазначити свою електронну пошту під час попередньої реєстрації (за допомогою вказаної вище google-анкети). За відповідною адресою буде надіслано лінк для підключення.

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Ладанської громади.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити її кращою!

 


« повернутися