ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ ГРОМАДИ

Мова – це інструмент, який єднає націю. Народ до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти й розумно збагачувати. Наша рідна мова – українська.

З метою виявлення та розвитку творчих здібностей, підняття престижу української мови, популяризації її серед молоді у 2023/2024 навчальному році в закладах загальної середньої освіти Ладанської селищної ради було проведено І та ІІ етапи ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 42 учні 5-11 класів та ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 57 здобувачів освіти 3-11 класів.

Переможцями ІІ етапу стали учні Ладанського ліцею: Ляшенко Дмитро (11 клас), учитель Гуденко Вікторія Станіславівна, Павленко Анна (9 клас), учитель Пилипенко Оксана Василівна, Гавриляк Єва (3 клас), учитель Жуганова Олена Василівна, Жук Аріна (8 клас), учитель Балюх Лариса Миколаївна, які будуть представляти Ладанську громаду на ІІІ (обласному) етапі конкурсів.

Протягом жовтня-грудня здобувачі освіти брали участь у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: українська мова та література, англійська мова, правознавство, історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, інформаційні технології, трудове навчання (технології). Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

Переможці ІІ етапу олімпіад візьмуть участь у ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких предметів:

• українська мова та література – Лесь Валерія, учитель Мазуренко Валентина Петрівна; Медвідь Анастасія, учитель Морейко Тетяна Володимирівна; Ляшенко Дмитро, учитель Гуденко Вікторія Станіславівна;
  • фізика – Ташлицька Софія, учитель Іонова Ольга Миколаївна; Мерега Лілія, учитель Ташлицька Марія Михайлівна;
  • географія – Мерабішвілі Марія та Журавель Богдана, учитель Кондратенко Ольга Іванівна;
  • історія - Медвідь Анастасія, учитель Тарнопольська Світлана Володимирівна; Коновченко Лєв, учитель Поліщук Володимир Миколайович; Журавель Богдана, учитель Креніда Ірина Миколаївна;
  • біологія – Хлівний Ярослав, учитель Андрущенко Світлана Володимирівна; Мерабішвілі Марія та Хантіль Анастасія, учитель Кравченко Оксана Володимирівна; Андрієнко Ірина, учитель Балабуха Оксана Іванівна;
  • математика – Хлівний Ярослав, учитель Токар Людмила Володимирівна; Медвідь Анастасія, учитель Іонова Ольга Миколаївна; Поліщук Богдан, учитель Григоренко Анастасія Федорівна;
  • англійська мова – Павленко Анна, учитель Воробйовська Наталія Петрівна; Данілішина Оксана, учитель Пулик Вікторія Валентинівна;
  • технології – Ташлицька Софія, учитель Пасівенко Андрій Миколайович;
  • хімія - Мерабішвілі Марія, учитель Процик Лариса Олексіївна;
  • інформаційні технології – Ташлицька Софія, учитель Ташлицька Марія Михайлівна; Коновченко Лєв, учитель Осипенко Ірина Віталіївна; Ташлицький Сергій, учитель Назаренко Людмила Петрівна.

Будь-яка олімпіада додає знань учням, які відкривають для себе щось нове, те, чим би ніколи не поцікавилися у звичайному житті.

Виконавчий комітет Ладанської селищної ради вітає всіх учасників конкурсів та учнівських олімпіад з навчальних предметів та бажає успіхів у ІІІ обласному етапі.