ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

1 листопада 2023 року гуманітарним відділом Ладанської селищної ради на платформі Zoom було проведено обласну науково-практичну онлайн-конференцію «Якісна освіта: досвід, проблеми, перспективи». Це був справжній науковий діалог, який без сумніву, збагатив усіх учасників новим досвідом, надавши кожному широкі можливості ознайомлення з доробком колег, вільного обговорення актуальної проблематики, освоєння новітніх теоретичних і методологічних аспектів сучасної освіти.

У конференції взяли участь 38 педагогічних працівників закладів освіти Чернігівської області: комунальних закладів «Ладанський ліцей» та «Івківський ліцей», структурного підрозділу «Голубівська початкова школа», структурних дошкільних підрозділів Ладанської селищної ради, Талалаївського закладу загальної середньої освіти, Прилуцького професійного ліцею, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Чернігівського колегіуму імені Т.Г. Шевченка.

Учасники конференції говорили про розвиток дошкільної освіти, інноваційні підходи у викладанні навчальних предметів, перспективи дистанційного навчання, важливість збереження ментального та фізичного здоров’я учасників освітнього процесу та багато іншого.

Без сумніву, конференція дала міцний поштовх для подальших зустрічей. Ми щиро вдячні всім її учасникам і бажаємо їм успіхів у роботі, натхнення та нових досягнень.

https://rada.info/upload/users_files/04412449/972f1b3baa719e8931b46ad5f508e9fb.docxФото без опису