ЛИТВИН РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ

Йдуть у засвіти найкращі…. Ті, кому б творити Україну, будувати її майбутнє…. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем… У боротьбі за вільну Україну вони віддали найдорожче, що мали, - своє життя.

Знову бойова втрата земляка на фронті…

Литвин Роман Миколайович народився 16 червня 1979 року у смт Ладан Прилуцького району Чернігівської області. Навчався у Ладанській загальноосвітній школі, у 1997 році закінчив Ладанське професійно-технічне училище за спеціальністю «муляр», а у 2009 році – Київський торговельно-економічний фаховий коледж за спеціальністю «Товарознавство».

Працював на різних підприємствах. А у 2023 році долучився до Сил Оборони України, щоб захищати рідну землю, рідну домівку, свій рід.

Під час виконання бойових завдань, відданий військовій присязі та Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність,  Роман Литвин, загинув 7 березня 2024 року.

Похований 14 березня 2024 року в Горішніх Плавнях Полтавської області, де проживає його сім’я.

Вони загинули за Україну. Пам’ятаймо героїв!