До уваги пасічників!

З 21 по 23 червня 2021 року ДП ДГ "Івківці" буде проводити інсектицидну обробку полів.

Шановні мешканці Ладанської територіальної громади!

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Ладанська селищна рада повідомляє про оприлюднення на сайті селищної ради проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків та/ або зборів на території Ладанської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2022 рік».

Ладанська селищна рада попереджає про недопущення використання символіки тоталітарних режимів під час офіційних заходів 8-9 травня в Україні

Український інститут національної пам’яті наголошує на важливості неухильного дотримання норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та неприпустимості використання комуністичної символіки під виглядом «прапора Перемоги», а також георгіївських стрічок.