Лікарняні - 2023: що змінилось?

1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві визначено Пенсійний фонд України.

До уваги страхувальників!

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (код за ЄДРПОУ 21390940, МФО 353553) повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 року №1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» з метою забезпечення здійснення страхових виплат та соціальних послуг 30 січня 2022 у філії Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк» відкрито поточний рахунок у національній валюті № UA523535530000025604300006971 для обліку коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

СУБСИДІЇ: Запитуйте-відповімо!

- Чи враховується при розрахунку субсидії допомога, яку малозабезпеченим українцям цьогоріч надавали міжнародні організації?

На Чернігівщині проведено перерахунки пенсій

З 1 грудня 2022 року в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» проведено перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 2027 до 2093 гривень.

Запитуйте – відповідаємо

- Як змінити реквізити банківської картки для отримання пенсії, якщо немає електронного підпису, а картка є?

Кому можна подавати заяву на призначення субсидії з 1 грудня?

З 1 грудня подати заяву на призначення субсидії можна до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади, ЦНАПу чи в електронній формі через портал «Дія», а також це можна буде зробити в будь-якому сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.