У руслі конструктивного діалогу…

Дата: 20.05.2021 09:59

Зробити послуги служби зайнятості максимально доступними для мешканців об’єднаних територіальних громад фахівцям допомагають виїзні акції, під час яких відбувається живе спілкування з людьми, надання їм консультативної допомоги, пошук шляхів працевлаштування. ?

Так днями відбулася робоча зустріч директорки Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лариси Татарченко з головою Ладанської ТГ Романом Ювченком. Йшлося про перспективи зайнятості мешканців громади, зокрема організацію громадських робіт. Домовились про проведення найближчим часом презентації ПРАТ «Прилуцька швейна фабрика», де є вільні вакансії швачок.

Конструктивний діалог відбувся і з місцевим роботодавцем. Зокрема, з виконуючою обов’язки директора з персоналу ТОВ ПК «Пожмашина» Оленою Шинкаренко узгодили шляхи взаємодії щодо укомплектування актуальних вакансій.